Facebook’tan video indirme

Facebook’tan video indirme

Facebook üzerinde her gün belki de yüz binlerce video paylaşılıyor. Facebook sayfanızı açtığınızda birbirinden ilginç, komik ya da düşündürücü birçok video ile karşılaşmanız mümkün.

Bunların arasında mutlaka çok beğendiğiniz ve bilgisayarınıza indirmek istediğiniz videolar oluyordur. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, Facebook üzerinden nasıl video izleneceğini adım adım anlattı.

 


Programın Kullanımını Öğrenmek İçin Tıklayınız

Facebook’ta videoları indirmek için bir uygulama bulunmadığından bunu yapmak mümkün değilmiş gibi gözükse de teknoloji dünyasında çarelerin tükenmediğini unutmamakta fayda var.

Sadece Facebook değil, video yayınlayan hemen her sitedeki içeriği bilgisayarınıza indirmek için çok kolay bir yöntem bulunuyor.

Bunu yapmak için öncelikle popüler dosya indirme yazılımı olan FlashGet’i indirip kurmalısınız. Dosyaları bu yazılım aracılığıyla bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. FlashGet’i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra, bu yöntemi kullanmak için tarayıcı olarak Firefox kullanmanız gerektiğini belirtmemiz gerekiyor. Videoları indirmek için, Firefox için geliştirilmiş FlashGot adlı eklentiyi resmi eklenti sayfasından indirip kurmalısınız.