İlginç Nickler

İlginç Nickler – İlginç Msn Nickleri –

Ne verdiniz ki ne istiyosunuz yalan dünyanın yalancı insanları…

Yalanlar bitmez dudaklar susmayinca sevgi olmaz gözler işil işil bakmayinca,

Hasret kapımda nöbet tutuyor sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor..

git…uzaklara..sakın arkana bile bakma..nereye gidersen git ama…bir daha kendini bana hatırlatma!!!!…..bitti artık anla!!!!

otururken o yaşlı ağacın dibinde bıraktım seni kuru yapraklarla birlikte rüzgarın kucağına,bir sonbaharda uğurladım seni yüreğimden ELVEDA bile diyemeden…..

YAŞADIĞIM EN BÜYÜK MUTLULUK ÇEKTİĞİM ENBÜYÜK ACISIN

ayrılmak kolay gelmedi tabi ki koydu biraz sana mutluluklar zaten senin için oyundu biraz..

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

Giderken kalbimde bıraktığın o serin rüzgar hiç ısınmadı…akan gözyaşlarım sensiz kurumadı..

Dayanamam gitme beni yalnız koyma ağlayamam yine böyle bir başıma üşürüm soluk sensizlikte yapamam ben böyle başka biriyle..

SÖZÜM YOK SANA SEN DÜŞÜN , YOK OLMUŞ YÜZÜNDEN O GÜLÜŞÜN ,
NERDE O ESKİ VEFAKAR YÜZÜN , DEFOL GİT BU SANA SON SÖZÜM

Mevsimlik bir çiçek misin bir bahar açıp bir bahar solasın? vefasız bir gönülemi düştüğün de dün hatırlanıp bu gün unutulasın? Asla unutma ki hep aklımdasın!!

[•×•][αмα ρєѕ єтмєм ѕєη вєηιмѕιη, αмα уєηιℓмєм кαℓвιм ѕєηѕιη, ѕαναѕ νє αѕк, кυяαℓℓαяι уαктι, кαzαηαη тαяαƒ gιηє кαℓρ кιяαη∂ι !][•×•]

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

HÜZNÜN DIBINDEN BIR AVUC SEVGI CIKARTIRKEN VURGUN YEDI DALGIC YUREK GITSEDE YUREK ATMAKTA TEKRAR DALACAK CUNKU SEVGi DIPTE HALA ISILDAMAKTA !…:

Sahte sevgililer terkettiğinde benim yokluğumu anlayacaksın, beni başkasıyla her görüşünde kaybettiklerine ağlayacaksın..

pek çok serseri geldi geçti, şimdi hiçbiri yok esti bitti ama gör bak ben gene buradayım

Ağladım seninle ilk defa Elimde parçalanmış bir hayat var aslında Hap soldum söylediğim yalanlara Çıkışlar hep kapanmış ruhum dar sokaklarda

(^_^) » υиυтмα! иαѕỉℓ ѕєиѕỉζℓỉğỉ вєи уαяαтмα∂ỉмѕα тα∂α¢αğỉи вєиѕỉζℓỉκтє вєиỉм єѕєяỉм σℓмαуα¢ακ… « (^_^)

neden durmadan yağıyorsun yağmur neyi ıslatmaya çalışıyorsun cadde ıslak kaldırım ıslak ,eğer gzölerimi ıslatmaya calışıyorsan onlar zaten ıslak…

sen bnm hayatımda bir piyonsun seni kaybedersem 2 puanım gider ama ben senin hayatında şahım beni kaybedersen oyun biter’’

dipsiz bir uçuruma düşsem ölmekten değil seni kaybetmekten korkarım aşkım!!