Nostaljik Nickler

Nostaljik Nickler – Eskilerden bir demet

HEr SefeRİnDE İÇimDe buLUyoRsAM SEni ELbeT VAR Bi SEbeBİ

akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm…

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

yل â؛è fلzLلyıى âu dèyلdل yلdل âu dèyل s؛èsiz fلzLل âلèل
s؛ٍَلèıè ٍ؛ê gèليı ى؛ℓ؛g؛ َℓلè ل؛êıَىı؛…:

yür؛ğiىd؛ gِىdى s؛èi sِêp لٍىلê ىىêè d؛ğiℓ yلèıىdل oℓلىلsلèdل ryلℓلrıè y؛ٍ؛r bلèل

“vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor ‘buz’ soğuğu duygular.

Kral olsan ne yazar,tacın olsa çok yazar.İnsan olsan ne yazar,adam olsun işte o yarar..!

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Siz aLaYiNa GiDéRKéN BéN KraL’ınDan DöNüYOdum ..

Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım…

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Ne unuTacaK kadaR nefRet eTTim…nede hatıRLıycak kadaR ç0K sevdim

Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de Beni çok aldattın hoş görmesem de Bir şeyler bulmuştum ben o sevginde Bekliyorum bir gün dönersin diye.

Ay doğarken bir söğüdün arkasından,gül yüzünde sisli bir esintiyle,akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma…

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle.

Bİr Gün ANLArsıN HayAL KUrmaYı ; BEkLEmeYİ , ÜMİt ETmeYİ

Dünya koca mekan acıması binlerce insan sokaklarda savunmasız “EDRO” dünya içinde bir alt küme sucun mechul gidersin güme…!!!

çøk sevdim sµ¢ sayILdI….. hi¢ sevmedim kaßahat sayILdI…… ßirhis diyørki ßana öLde kendini arat…’

a£ı$MA ßAnA!!! NaPcAm ߀££i O£mAz ߀niM..ßUgÜn wArIm yArIN ßİrd€N yOk O£uRuM.!!!dOKunmA ßAnA! kApAnmI$ YaRALaRLa dOLuyUM…

คşк เкเ เภรคภıภ ๒เг๒เгเภє ๒คк๓ครı ๔єğเl ๒เгlเкtє คאภı אöภє ๒คк๓ครı๔ıг….