Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu

Msntube.net

2017 yılının yaklaşması ile birlikte getirmiş olduğu birçok yenilikle herkesin gözde uygulaması olmayı başaran Instagram uygulamasına yeni özellikler eklendikçe bazı hatalar ister istemez kaçınılmaz oluyor. Bugün ise sizlerin de karşılaşmış olduğu hatalardan olan Instagram bilinmeyen ağ hatası hakkında detaylı bilgiler vereceğim ve böylelikle sizlerde bu hatanın üzerinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Günümüzde Instagram en çok kullandığımız sosyal medya programlarından biri ancak zaman zaman yaşadığımız bazı problemler yüzünden sosyal ortamlardan uzak kalabiliyoruz. Instagramda yaşadığımız bu sorunlardan biri ”Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu” ibaresini gördüğümüz hatadır. Bu hataya maruz kalan kullanıcılar sırasıyla bazı çözüm yöntemlerini deneyebilirler. Zira Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu ibaresini görmemizin pek çok sebebi olabilmektedir.

Msntube.net

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

  • Bu hata genellikle internet bağlantısı sorunundan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden öncelikle bulunduğunuz ortamda ki internet bağlantısını kontrol etmelisiniz eğer mobil internetinizi kullanıyorsanız internetinizin bitmediğinden emin olun. Eğer internetle bağlantısıyla alakalı bir durum yoksa telefonunuzu açıp kapatmalısınız. Eğer bütün bunlara rağmen hata düzelmediyse 2.yolu deneyebilirsiniz.
  • Telefonunuzda bulunan Instagram uygulamasıyla ilgili yazılımsal bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu yüzden yapmanız gereken şey öncelikle telefonunuzda ki Instagram uygulamasını kaldırın ve yenisini yükleyerek güncellemesini yapın. Eğer hala bu hatayı alıyorsanız 3.yolu deneyebilirsiniz.
  • Çoğu uygulama telefonun yanlış tarih ve saatin yanlış olması yüzünden hata vermektedir. Telefonunuzun tarihini ve saatini kontrol edin eğer yanlış ise düzelterek Instagram programının çalışmasını sağlayabilirsiniz. Telefonunuzdaki tarih ve saatte problem yoksa veya düzeltmişseniz ve buna rağmen hala aynı hatayı alıyorsanız 4.çözüm yoluna geçebilirsiniz.
  • Telefonunuzdan ayarlar menüsüne girin. Veri kullanımı ardından menü tuşu altındaki arka plan veri gönderiminin açık olduğundan emin olun eğer kapalıysa açık hale getirin. Hangouts uygulamasına girip tüm hesaplarınız oturumunu kapatın ve daha sonra Instagram’ a baştan giriş yapın muhtemelen artık bu hatayı almayacaksınız. Bütün bu yolları denemenize rağmen hala aynı hatayı alıyorsanız en kısa zamanda yetkili servise gitmenizi öneririz.

Msntube.net

Daha önceden paylaşılan Instagram’da Kimseyi Neden Takip Edemiyorum? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.