Turkcell Bedava İnternet | Msntube.net

Turkcell Bedava İnternet

Msntube.net

Gel gelelim Türkiye’nin en büyük operatörü olan Turkcell’in yapmış olduğu bedava internet kampanyalarından bahsetmeye. Biliyorsunuz ki Turkcell Google Play’de oldukça popüler olan bir operatördür. Google Play’de yer alan uygulamalarıyla kendi abonelerine kolaylık sağlamaktadır ve ayrıca bu uygulamaları indirip kullanmaya başlayan kişiler Turkcell bedava internet kazanmaktadır. 2016 yılında önemli günlerde sürekli olarak Turkcell tarafından düzenlenen Turkcell bedava internet paketleriyle sürekli olarak gece gündüz demeden bedava internet ile internette yeterince gezindik. Eğer ki bu bedava internet ile gezintiler yetmiyor ve daha fazla Turkcell bedava internet 2016 istiyorsanız da alt kısımda paylaşacağımız deneme paketlerini haftalık ve aylık olarak deneyerek 2016 yılında güncel olan Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan kampanyalar Turkcell tarafından düzenlenmiş olup ücretsiz deneme kampanyalarıdır bu tür kampanyalardan bedava internet kazanabilir ve istediğiniz sitede dolaşabilirsiniz. Faturalı ve faturasız herkesin güvenle kullanabileceği ve sadece Turkcell abonelerine özel olan kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız alt kısımdaki deneme paketlerine ve Turkcell kampanyalarına göz atabilirsiniz. 2016 Turkcell bedava internet için deneme olan bedava internet kodları ve Turkcell bedava internet paketleri.

Turkcell Bedava İnternet 2017

Turkcell EK 1GB Bedava İnternet Paketi Turkcell EK 1GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell operatöründe bedava internet kazanmak oldukça kolay, 2016 Aralık ayında yeni gelen düzenlemeler sonucunda Turkcell bedava internet kazanmak isteyenler hemen ETK İZİN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek Turkcell’den EK 1GB bedava internet kazanıyorlar. Sizlerde 2017 yılında Turkcell bedava internet için mutlaka bunu denemeyi unutmayın.

Turkcell Salla Kazan Turkcell Salla Kazan
02 Ocak 2017 yılına kadar geçerli olan kampanyalardan olan Turkcell Salla Kazan kampanyası ile sizlerde her hafta yeni paketler kazanabilirsiniz. Aylık 10GB’a kadar bedava internet veren Turkcell operatörü Salla Kazan kampanyası ile her hafta yeniden paketler vermeye devam etmektedir. Turkcell Salla Kazan kampanyasından sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza indirip giriş yapın ve ardından sallayıp yeni paketlere sizlerde erişin.

  • Turkcell Hesabım uygulamasını indirin.
  • Üst kısımda Sürpriz Kampanyalar seçeneğine dokunun ve sizlerde bedava internet & bedava konuşma ve bedava sms paketleri kazanın.
  • 02 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Her pazartesi saat 09:00’da tekrardan yeni bir paket alma hakkınız doğmaktadır.
GNÇ Uygulamasını İndir 1GB Bedava İnternet Kazan GNÇ Uygulamasını İndir 1GB Bedava İnternet Kazan
30 Haziran 2017 yılına kadar geçerli olan Turkcell bedava internet paketlerinden olan 1GB limite sahip olan internet paketinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen kullanmış olduğunuz cihazlarınıza Google Play & App Store üzerinden GNÇ uygulamasını indirerek 1 haftalık 1GB internet paketini yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 yılının yeni seçeneklerinden olan GNÇ uygulamasındaki bedava internet sayesinde sizlerde hem 1 hafta boyunca bedava internete giriyorsunuz ve hem de Turkcell operatöründe birçok fırsatları GNÇ uygulamasından takip ediyorsunuz.

  • GNÇ uygulamasını Google Play’den ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.
  • GNÇ uygulaması haftalık 1GB internet paketi vermektedir.
  • Turkcell GNÇ uygulamasını indirmek ücretsizdir.

Turkcell Bedava İnternet 2016

Güncel ve daha önceden hiç kullanmadığınız bedava internet paketlerini bu kısımdan bulabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2016 yılına ait güncel uygulama kampanyaları ile bedava internet kodları.

Msntube.net

Bip Messenger Her Gün Mesaj Gönder 1GB Bedava İnternet Kazanın Bip Messenger Her Gün Mesaj Gönder 1GB Bedava İnternet Kazanın

Bip Messenger uygulaması 2016 yılında büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Turkcell’in en mükemmel uygulamalarından olan Bip Messenger uygulamasında sizlerde 5 gün boyunca arkadaşlarınıza 10 mesaj göndererek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için telefonlarınıza hemen Google Play veya App Store üzerinden indireceğiniz Bip Messenger uygulaması ile arkadaşlarınıza 5 gün boyunca minimum 10 mesaj gönderin sizlerde 1GB bedava internet kazanın.

Bip Messenger 1GB Hediye İnternet Bip Messenger 1GB Hediye İnternet

Bip Messenger uygulaması ile sevdiklerinizle tıpkı WhatsApp’ta olduğu gibi iletişime geçebilirsiniz. Bip Messenger uygulaması diğer uygulamalara göre daha fazla gelişmiştir ve görüntülü konuşma özelliğiyle sesli arama özelliği de mevcut. 30 Haziran 2016 tarihine kadar uzatılmış olan kampanyadan daha önceden hiç katılmadıysanız Bip Messenger uygulamasını App Store, Google Play üzerinden telefonlarınıza indiriniz ve uygulamaya telefon numaranız ile kayıt olduktan sonra BIP yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderiniz.

Turkcell Toplantıdayım Bedava İnternet Turkcell Toplantıdayım Bedava İnternet

1 Hafta boyunca 1GB bedava internet kazanmak istemez misiniz? Lakin durun hemen acele etmeyin, Turkcell Toplantıdayım uygulamasını App Store, Google Play gibi marketten indirebilirsiniz lakin bu uygulama ne işe yarar? Eğer bir önemli görüşme yapıyorsanız hemen Toplantıdayım seçeneğini aktif ederek sizin belirlediğiniz bir sesli notu karşı tarafa dinletebilirsiniz. İlk defa üye olanlara 1GB haftalık bedava internet vermektedir. Turkcell bedava internet için Google Play’den Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirip kayıt olun. Daha sonrasında eğer bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız Haftalık 3TL ile bu uygulamanın özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Gollercepte Bedava İnternet Turkcell Gollercepte Bedava İnternet

Turkcell çekilişlerine katılmak ve üstelik 500MB Goller Cepte bedava internet kazanabilir hem de takımınızı destekleyebilir ve takımınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell Goller Cepte uygulamasını Google Play’den ve ya App Store’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya gerekiyorsa Facebook hesabınız ile giriş yapın ve ardından sol üst köşedeki menü işaretinden ayarlar kısmına gidip buradan abonelikler kısmından telefon numaranızı eklemeniz durumunda Goller Cepte uygulamasında günlük 500MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bip Messenger 5 Arkadaşını Getir Sende Kazan Bip Messenger 5 Arkadaşını Getir Sende Kazan

Arkadaşlarına Bip Messenger üzerinden ücretsiz SMS ile Bip Messenger uygulamasından haberdar et. 5 arkadaşın Bip Messenger kullanmaya başlayınca 1 aylık 1GB bedava internet kazan.

Turkcell Sahur Paketi Turkcell Sahur Paketi

Turkcell Sahur Paketi başlıklı yazımıza göz atarak sahur paketinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin. Veya hemen şimdi SAHUR yazıp 2222’ye ya da SAHUR yazıp 2200’a kısa SMS göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell 10 TL Hediye Turkcell 10 TL Hediye

18 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerli olan Google Play’de 10TL kazanma seçeneği ile sizlerde Google Play’de 10TL’lik herhangi bir alışveriş yapabilirsiniz. Hattınıza tanımlanacak olan 10TL sayesinde isterseniz telefonunuza ücretli olan bir uygulamayı indirebilir veya oynadığınız oyunlarınızda alışveriş yapabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Hemen “GooglePlay” yazıp 2222’ye gönderin.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Diğer Turkcell Kampanyaları

  • Hattın ile Telefonun 4.5G uyumluysa ve ilk defa yapacaksan hemen 4.5G yazıp 22222’ye gönder 10GB bedava internet kazan.
  • 30 Haziran 2016 tarihine kadar DINLE yaz 2222’ye gönder ve fizy ile internet paketi gerekmeksizin bedava müzik dinle.

Msntube.net

Daha önceden paylaşılan Turkcell 1GB Hediye başlıklı yazı da 2015 Bedava internet paketleri, avea bedava internet ve Turkcell bedava internet hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.